Vítejte v našem internetovém obchodu!

Nabízíme Vám skleněné výrobky přímo z naší výroby.

Tento náš obchod má pro Vás tyto výhody:

  • objednávka přímo od výrobce
  • velmi krátké dodací termíny
  • možnost minimálního objednávaného zboží tím možnost většího sortimentu
  • průběžná nabídka novinek

Jak objednávat z našeho internetového obchodu?

Velmi jednoduše! Pokud jste nový zákazník, tak si zadejte na Vašem počítači webovou adresu www.springl.cz a poté klikněte na OBCHOD.
  • 1.Klikněte na PŘIHLÁŠENÍ- zde si klikněte na NOVÝ ZÁKAZNÍK (NEW CUSTOMER) .
  • 2.Vyplňte PŔIHLAŠOVACÍ JMĚNO (ID) /dle Vaši fantazie/ dále zvolte Vaše HESLO (PASS), toto napíšete ještě jednou a toto potvrdíte (RETYPED PASS).
  • 3.Vyplňte Vaše údaje, Vaše jméno, název Vaši firmy, adresu, e-mail adresu atd.
  • 4. Klikněte na SUBMIT a tím jste zaregistrován.
Pokud jste již registrovaný zákazník, tak po kliknutí na obchod vyplníte svoje PŔIHLAŠOVACÍ JMÉNO (ID) a HESLO (PASS). Tím jste přihlášen a můžete si objednávat. Pokud snad se Vám stane, že zapomenete PJ nebo H, nevadí, můžete se přihlásit jako nový zákazník znovu, zvolit si nové PŘIHLAŠ. JMÉNO a HESLO. Po odeslání Vaši objednávky se Vám pak ozveme co nejdříve a dohodneme s Vámi způsob dopravy , platby, atd..
Základní ceny v našem internetovém obchodu jsou uvedeny v USD. Vy si ale můžete prohlížet a objednávat v Kč /CZK/. Po Vašem přihlášení do našeho internetového obchodu si můžete kliknout na levé straně horní lišty na CZK a tím je vše připraveno v Kč. Poté si vybíráte z našich krásných výrobků a po skončení výběru kliknete na SEND /odeslat/ a objednávka je hotova.
V našem internetovém obchodě si můžete vybírat i menší množství. Základní jednotka pro mačkané /pressed/ a ohňové /firepolished/ perle je jeden svazek /mass/-1200 ks. U většiny poožek si můžete objednávat menší množství-je to tam uvedeno-například 0,1mass=120ks, 0,2mass=240 ks, atd.. U lampových-vinutých /lampworked/ perlí jsou jednotkou kusy. U MC perlí , pak 10grs /1440 ks/.
Platbu můžete provádět bankovním převodem, pomocí PayPal nebo platbou přes Vaši kreditní kartu nebo jinak po dohodě.

Těšíme se na Vaše objednávky z našeho internetového obchodu.
Miroslava a Václav Špringlovi
majitelé firmy